ПЛАНЕТА КІНО – SMM

Інстаграм «Планети Кіно» — це не просто сторінка в соціальній мережі. Це нетипове зіставлення графічних елементів, які перетікають з публікації в публікацію. А отже — величезна частина щоденної роботи, рік життя обох команд та digital modern art.

Жоден голуб не постраждав

Часто доводиться сумніватись, чи реально реалізувати речі так круто, як ти бачиш це у своїй уяві. Однією з таких речей була стрічка в Instagram. У нас було два завдання: зробити мозаїку і донести певний меседж до нашої аудиторії. Кожен пост мав перекликатися із загальною ідеєю і викликати потрібні бренду емоції й асоціації. Наші друзі з Vertigo тонко відчувають наш бренд, тому кожен віжуал в соціальних мережах точно передає місію компанії.
Толік Козловський, Digital & Communications lead мережі «Планета Кіно»

Одного разу ми вирішили порахувати, скільки контенту ми створили та перевели пікселі в метри. Виявилося, що заввишки стрічка сягає рівня десятиповерхового будинку. А якщо скласти тривалість всіх сторіз, отримаємо фільм з хронометражем режисерської версії «Володаря Перснів». І за всім цим реаліті-шоу спостерігає невелике містечко на 77+ тисяч мешканців. Щодня.

Kyiv International Advertising Festival KIAF КМФР

Best of contest в категорії Digital & Mobile
Bronze в категорії Digital Design


UKRAINIAN DESIGN: the Very Best of

Best Of в категорії Digital Illustration & Image Design