IMAX
ПЛАНЕТА КІНО

Задача:

IMAX вважається золотим стандартом кінотехнологій. Ще б пак: увігнутий екран заввишки з 5-поверховий будинок, рівномірно розподілений по залу звук, подвійний проєктор, надяскраве і контрастне зображення — ці надбання гарантують глядачеві повний ефект присутності. Технічні характеристики важливо було продемонструвати просто і наочно, не перенавантажуючи сайт суцільними текстовими блоками.

Рішення:

Основна 3D-модель — це зал IMAX, змодельований відповідно до канадських стандартів. Пропорції екрана, ряди крісел, акустична система, проєктор — всі елементи залу наближені до реальності, з якого пристрою не переглядай. 3D-шку можна покрутити, наблизити, подивитися з різних ракурсів і в різних масштабах. А раптом захочеться дізнатись більше про технічні характеристики деталей, ми розробили додаткові візуальні акценти у відповідному розділі сайту.

IMAX ЛАЗЕР

Апгрейдом золотого стандарту технологій став IMAX with Laser — останнє слово у світі кіноіндустрії. Це окремий модуль, який одним проєктором формує зображення з роздільною здатністю 4К. Картинка виходить дуже чіткою, що особливо помітно під час повороту голови, адже зображення не двоїться. А завдяки використанню лазера зросла яскравість та насиченість зображення.

Зміни відбулись і безпосередньо в глядацькій залі: нові сидіння, широкі проходи — словом, ми не змогли не зробити для IMAX with Laser окремий лендінг, який передав всі переваги нової розробки.