БРЕНД-ЗОНА НА
ФЕСТИВАЛІ КРЕАТИВНОСТІ

Якщо разом – то у всьому,
певні ми.

Тож, коли друзі з «Планетки» сказали, що їм потрібна незвичайна локація для участі у фестивалі, ми не могли відмовити. Тим більше не могли відмовити, коли дізнались, що на все про все є близько 6 днів. Зваживши всі дані, після плідного брейншторму ми охрестили проєкт не інакше, як «змішались разом коні й люді», та поринули у роботу.

Було відомо, що на конференції має зібратись 2500 гостей, а в розпорядженні «Планети Кіно» було лише 6 квадратних метрів.

Аби використати локацію на повну, ми вирішили не соромитись й дати волю фантазії. Так в справжній ванній опинилось 250 літрів попкорну, а запрошував у світ шаленства Кінькорн (не питайте, краще подивіться відео).

Мікс божевілля й продакшену

викликав спалах позитивних емоцій та одразу залетів в тренди, утворивши чергу з охочих зробити селфі в дивакуватих локаціях.

«Найкращий компонент будь-яких креативних проєктів — сміливість клієнта. Ця риса хлопців та дівчат «Планети» вже вкотре розв’язує нам руки, даючи можливість реалізувати епатажні задуми. Власне, так трапилось і у випадку з локацією для конференції, до виробництва якої було так круто долучитись».
Денис Мартинов Managing Director VERTIGO

графічний
пак