АЛЯСКА

З IDS Aqua Service нас пов’язує давня історія теплих робочих стосунків. Здавалося б, до чого тут ця лірика? Та коли колеги з ТМ Аляска звернулись із побажанням зняти новий іміджевий ролик, інсайт вже плавав на поверхні – у нестабільні часи довірчі відносини важливі, як ніколи.

PLAY

Ну серйозно, що роблять абсолютно всі люди, коли наважуються на щось важливе? Хвилюються. А коли хвилюються – п’ють воду. Аби хвилюватись трохи менше (принаймні, не через якість води), добре вибрати виробника, якому довіряєш. Тим більше це було актуально в розпал   самоізоляції, коли залишатись вдома, користуючись сервісом доставки, – краще, що можна було зробити для здоров'я.

Backstage

Досить дивно було б розповідати у відео про цілющі властивості кришталевої води. Коли йдеться про IDS і поняття якості не викликає сумнівів, вторити про це, як мінімум, нудно. Тому ми зробили ставку на емоцію та відзняли ніжні, місцями зворушливі історії, в яких кожен легко впізнає себе. Ролик являє собою нарізку віньєток, які разом створюють емоційну, теплу історію з єдиним висновком.

Разом із цим світ побачив новий сайт, який ми викотили напередодні. Свіжий, анімований, продуманий до дрібниць з точки зору візуального комфорту – як юзери, ми б користувались саме таким, тому робили як для себе. Словом, довірились відчуттю та з нетерпінням чекаємо на результат.